סטודיו מאיה

האתר של שבט אמהות

שבט אמהות הוא אתר תוכן להריוניות המשמש גם כמנוע חיפוש מדויק של נשות מקצוע בתחום, הכולל המלצות אמיתיות מלקוחות. ובנוסף, האתר מעניק מיניסייט לכל נשות המקצוע המנויות אליו.

מודה, היה לי קשה לבחור רק 4 תמונות מהאתר של שבט אמהות. כי וואוו, זה אחד האתרים הכי יפים שעיצבתי.

כשקרן התקשרה אלי לשדרוג האתר, אני חושבת ששתינו לא ידענו לאיזה מסע יצאנו ביחד. זה התחיל משדרוג קטן קטן, והסתיים בהגשמת עוד חלום של קרן.
קרן ידועה ב"פעם חלמתי" (חפשו אותה באינסטגרם) ויש לה יכולות לתאר את החלומות שלה בצורה כל כך מדויקת.

כן כן, החלומות שלה ממש אתגרו אותי אבל אני אוהבת אתגרים, אני מתרגשת מאתגרים וכולי אושר שהצלחתי לעמוד בכל המכשולים כדי להגיע לתוצאה באמת מושלמת.

אז מה כלל השדרוג:

  • מיניסייט דינמי עבור נשות המקצוע של שבט אמהות. יצרנו מאחורי הקלעים 4 תבניות מעוצבות ושונות לפי צרכי האתר. הנתונים נשלפים אוטומטית לתוך התבניות, ככה שלכל אשת מקצוע יש מיניסייט אישי מבחינת התוכן, הקישורים הפנימיים, התמונות, הסרטונים וכו'.
  • מנועי חיפוש לנשות מקצוע – המנוע יודע לקחת את הנתונים מכל התבניות של נשות המקצוע השונות ומאגד את כולן למקום אחד. משם, אפשר לפלטר ולהגיע לאשת המקצוע המדויקת ביותר.
  • עיצוב חדש לאתר – עיצוב הפנים של האתר קיבל שדרוג נעים שמדבר באותה שפה עיצובית לאורך כל האתר.

האמת היא, שעשינו עוד המון המון דברים, זה היה פרויקט עצום שעוד ממשיך לרקום עור וגידים כי כאמור, קרן לא מפסיקה לחלום. זכות גדולה לשדרג את אתר התוכן של שבט אמהות.

כמה מילים מקרן איתן

קרן איתן

העבודה עם מאיה היה קליק מהרגע הראשון. אני מעריכה נשות מקצוע יסודיות, חרוצות, מגדילות ראש ותקתקניות, ומאיה עונה על כל הקריטריונים. יצאנו לדרך עם שידרוג פשוט שהפך להיות מהפך של ממש לאתר, מאיה היתה סבלנית עם ההתפתחויות ושינויי הכיוונים ומצאה פיתרון לכל גחמה שרציתי להוסיף לאתר, אפילו דברים שלא חשבתי בכלל שאפשר לעשות. זמן התגובה שלה מהיר, היא לא מפספסת משימות, בתור אמא שהיא גם עצמאית בעצמה, אני יודעת כמה זה קשה לג'נגל בין הכל ולעבוד לתוך הלילה, והעבודה עם מאיה היתה כמו לעבוד מול עצמי – אותם סטנדרטים, אותה שפה, תוצאה מעל המצופה.

Scroll to Top

האתר יעלה בקרוב מאוד...

האתר יעלה בקרוב מאוד...