סטודיו מאיה

אופטימיזציית מהירות לאתר

טיל

אתם מרגישים שהאתר שלכם נטען בצורה איטית? שלוקח המון זמן במעבר מעמוד לעמוד או בטעינת תמונות? יכולות להיות אינספור סיבות לכך. אצלנו בסטודיו מאיה מתמחים בשיפור מהירות אתרים ולא נעזוב את האתר שלכם עד שלא יטוס ויקבל את הציונים הגבוהים ביותר במערכת בדיקת מהירות אתרים של גוגל. מלבד שיפור חוויית המשתמש, כדאי לכם לשפר את מהירות האתר, מכיוון שמהירות האתר היא גורם משמעותי בקידום האורגני של האתר (seo) ודירוג האתר בתוצאות חיפוש בגוגל.
למידע נוסף על שיפור מהירות אתרים, לחצו כאן

השאירו פרטים ונבדוק בחינם את מהירות האתר שלכם

אתר זה מאובטח באמצעות reCAPTCHA וגוגל בכפוף למדיניות פרטיות ו- מדיניות שימוש.

הפעולות שאנו מבצעים על מנת לשפר את מהירות האתר

מטמון דפי אתר (Cache)

אנו מיישמים טכניקות מטמון מתקדמות כדי לאחסן דפי אינטרנט שנכנסים אליהם לעתים קרובות, ומצמצמים באופן דרסטי את זמני הטעינה של מבקרים חוזרים.

מטמון דפדפן (Cache)

על ידי הוראה לדפדפני אינטרנט לאחסן סוגים מסוימים של קבצים באופן מקומי, אנו ממזערים את הצורך בהורדות חוזרות ונשנות, דבר שמוביל לעיבוד מהיר יותר של עמודים ולשיפור חוויית המשתמש.

צמצום קוד

אנו מייעלים את קוד האתר על ידי הסרת תווים מיותרים ורווחים לבנים, צמצום גדלי קבצים והאצת זמני הטעינה של קבצי CSS, JavaScript ו-HTML.

אופטימיזציה של תמונה

איתור, כיווץ והקטנת תמונות בעלות משקל גבוה שיוצרות עומס. טכניקות אופטימיזציית התמונות המתקדמות שלנו, מבטיחות שהתמונות ישמרו על איכות גבוהה.

הסרת JavaScript

אנו מזהים ומסירים JavaScript חוסם רינדור (הפיכת אינפורמציה כמו טקסטים ואפקטים לתמונה) שעלול לעכב את העיבוד של תוכן האתר, דבר שמבטיח חוויות טעינת דפים חלקות יותר.

הסרת מחרוזת שאילתא

אנו מבטלים מחרוזות שאילתות ממשאבים סטטיים, ומאפשרים שמירה טובה יותר במטמון. עקב כך, המהירות והביצועים של האתר משתפרים.

דחיסה של קבצי zip

אנו מאפשרים דחיסת קבצי zip בשרת, כדי להפחית את גדלי הקבצים המועברים ברשת. כתוצאה מכך, זמני טעינת הדפים מהירים יותר וחווית המשתמש משופרת.

שיפור זמן תגובת שרת

אנו מנתחים ומבצעים אופטימיזציה של תצורות שרתים ותהליכים עורפיים כדי למזער את זמני התגובה, תוך הבטחת אספקה מהירה של תוכן האתר למשתמשים.

תיקון בקשות שגויות

אנו מזהים ופותרים בקשות שגויות שעשויות להאט את האתר, דבר שמבטיח ניווט חלק וחוויות משתמש חלקות.

מטמון של מסדי נתונים

אנו מיישמים מנגנוני אחסון במטמון של מסד נתונים ואובייקטים, כדי להפחית את עומס השרת ולהאיץ שאילתות מסד נתונים.

שאלות ותשובות נפוצות

בדרך כלל, נצטרך את הפרטים לחשבון אחסון אתר הוורדפרס שלכם. בנוסף, צריך הרשאות גישה למערכת האתר (שם משתמש וסיסמא).
לרוב, הפרטים האלו יספיקו לנו, אך אם ידרשו לנו פרטים נוספים אנו נעדכן אתכם.

בהחלט. אנו מתחייבים על שיפור ניכר בתוצאות מהירות האתר שלכם. לא משנה מה מצבו של האתר שלכם – אנו מתחייבים לשיפור משמעותי בביצועי מהירות הטעינה שלו. כנסו לצפייה באתרים ששיפרנו משמעותית את המהירות שלהם.

המחיר תלוי בסוג האתר והמורכבות שלו.
המחיר מתחיל מ – 990 ₪ לרוב האתרים ויכול להגיע עד 1,490 ש"ח לאתרים מורכבים – אתרי חנות, אתרים עם יותר משפה אחת, מערכות וורדפרס ישנות מאוד ועוד.
לאחר שנשוחח ונאפיין את העבודה על האתר שלכם, נוכל לתת הצעת מחיר.

לאחר שקיבלנו את כל ההרשאות הנחוצות לביצוע העבודה ולאחר שבוצע תשלום, אנו נסיים את העבודה תוך 1-4 ימי עסקים.

קודם כל, בשביל הלקוחות שלכם וחוויית המשתמש שלהם. הסטטיסטיקות מדברות על טעינת אתר ממוצעת של 2-3 שניות. כל שניה מעבר לכך, מעלה את אחוזי הנטישה באתר ב-24%. בנוסף, במאי 2021 הוציאה גוגל עדכון ליבה (CWV – Core Web Vitals) אשר מגדיר כי מהירות טעינת אתר, הוא פקטור משמעותי בדירוג האתר במנועי החיפוש שלה ולכן קריטי בתהליך קידום אתרים אורגני (SEO).

כמובן שקודם כל תרגישו זאת דרך הגלישה באתר שלכם (מובייל/מחשב נייד/מחשב נייח). מעבר לכך, קיימים מגוון אתרים שעוזרים בבדיקות מהירות טעינת האתר. האתר המומלץ בעולם לבדיקה זו הוא GTmetrix. אנו נציג לכם את המדדים לפני ואחרי ביצוע העבודה שלנו וכך תוכלו להיווכח לעבודה המעולה שביצענו. כנסו לצפייה באתרים ששיפרנו להם משמעותית את המהירות וראו את הציונים לפני ואחרי עבודתנו.

דוגמא לאתר שבוצע לו שיפור מהירות ע"י סטודיו מאיה

לפני שיפור מהירות אתר
אחרי שיפור מהירות אתר

הסבר על תוצאות בדיקת מהירות אתר ב - GTmetrix

First Contentful Paint (FCP)
מדד ביצועים בתחום הדפים באינטרנט, המודד את הזמן הנדרש עד שהתוכן הראשון בדף מוצג למשתמש. המדד מתייחס לזמן של ההטענה הראשונית של תכני הדף, כגון טקסט, תמונות, ותכנים אחרים, שמופיעים במשטח התצוגה של המשתמש. בפועל, ה-FCP מציין את הרגע בו התוכן הראשוני של הדף מופיע למשתמש והוא יכול להיות כל תכנים שפשוטים להצגה, כמו כותרת, טקסט ראשי, תמונה ראשית וכדומה. המדד נעים בין 0 למספר שניות, וזמן נמוך יותר מייחס להצגת התוכן הראשוני במהירות יותר. FCP חשוב להערכת חוויית המשתמש כיוון שהמשתמשים מעדיפים לראות תגובה מהירה לפני שדף האינטרנט מתמלא עם כל התוכן. זמן מהיר של FCP עשוי להפחית את התחושה של טעינה ארוכה ועשויה לעזור לשפר את רוב החוויה של המשתמש.
Speed Index
נתון שבודק כמה זמן לוקח בממוצע לחלקים שהגולש רואה באתר להופיע על המסך שלו, כמו: טקסט, תמונות, או כל אלמנט אחר שהגולש יכול לראות באתר.
לעומת FCP שבודק רגעים ספציפיים בטעינה של האתר, ספיד אינדקס בודק את הזמן הכללי של טעינת האתר בצורה מלאה ונותן תמונה יותר מלאה לחוויית משתמש, ומשקף יותר את הזמן האמיתי שלוקח לאתר להיטען.
Time to interactive (TTI)
כמה זמן לוקח עד שהגולש יכול לבצע אינטראקציה כל שהיא עם האתר ונחשב לנתון הכי חשוב בבדיקת מהירות אתרים לפי גוגל. TTI בודק כמה זמן לוקח לאתר להיטען במלואו ולהפוך לאינטרקטיבי לגולש, שזה אומר מתי הגולש יכול ללחוץ על על אלמנטים באתר כמו כפתורים, תפריטים וטפסים.
Total blocking time (TBT)
מראה כמה זמן האתר נמצא במצב לא רספונסיבי שבמהלכו הגולש לא יכול לעשות כלום באתר במהלך הטעינה שלו. נתון זה יכול לפגוע בחוויית משתמש ובקידום האורגני (SEO) בגוגל.

 השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אתר זה מאובטח באמצעות reCAPTCHA וגוגל בכפוף למדיניות פרטיות ו- מדיניות שימוש.
Scroll to Top

האתר יעלה בקרוב מאוד...

האתר יעלה בקרוב מאוד...