סטודיו מאיה

האתר של קהילת החדשנות DatA-IL

קהילת חדשנות הרותמת דאטה ו- AI לטובת הציבור

המסע המשותף שלנו: בניית אתר קהילת Data-IL

הכל התחיל בחזון:

קהילת Data-IL, קהילה פורצת דרך לקידום חדשנות חברתית באמצעות דאטה ו-AI, חלמה על בית דיגיטלי חדש: אתר שינגיש מידע, יקדם שיתופי פעולה ויהווה מוקד משיכה לכל מי שמעוניין/ת לקחת חלק במהפכה.

האתגר:

להפוך את החזון למציאות. ליצור אתר ידידותי למשתמש, דו-לשוני (עברית ואנגלית), ועשיר בתכנים, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

התהליך:

1. שיתוף פעולה פתוח:

עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם צוות Data-IL לאורך כל התהליך. קיימנו פגישות, דיונים וסיעור מוחות כדי להבין את הצרכים, המטרות והקהל הייחודי של האתר.

2. עיצוב מותאם אישית:

יצרנו שפה עיצובית ייחודית שתשקף את ערכי הקהילה: חדשנות, שיתוף פעולה, פתיחות ונגישות.

3. פיתוח טכנולוגי מתקדם:

השתמשנו בטכנולוגיות מתקדמות כדי להבטיח חוויית משתמש מיטבית, תפקוד תקין בכל הדפדפנים והמכשירים, ואפשרויות ניהול נוחות.

4. מנוע חיפוש משוכלל:

הקמנו מנוע חיפוש ייחודי לאיתור יוזמות AI שפועלות בשעת משבר. המנוע מאפשר למשתמשים לחפש יוזמות לפי תחום, סוג יוזמה, סוג הכלי ועוד.

5. אתר דו-לשוני:

האתר זמין בשתי שפות: עברית ואנגלית. תכנים, ממשק משתמש וכל רכיבי האתר מתורגמים באופן מקצועי ומדויק.

נימה אישית:

העבודה על אתר Data-IL התחילה זמן קצר לפני "השבת השחורה", אירוע שהמחיש ביתר שאת את הצורך בפתרונות חדשניים ויצירתיים לטיפול באתגרים חברתיים. עבורי, זוהי זכות גדולה להיות חלק מהקהילה המדהימה הזאת וליצור פלטפורמה שעוזרת, ולו במעט, למאמצים לסייע בשעת משבר.

כמה מילים מרונה פרי

Rona Pery

מאיה ליוותה אותנו בבניית האתר החל מחשיבה על הצרכים, על האיפיון, העיצוב, הפיצ'רים החדשניים והטכנולוגיים ועד הפרט האחרון. היה תענוג לעבוד עם מאיה!

מעולם לא נתקלתי באשת מקצוע מקצועית ונעימה שהרגישה כשותפה לכל דבר ועניין, תמיד שם, מפתחת את המוצר ומגדילה ראש, תמיד נגישה וקשובה לצרכים שלנו, סובלנית ויחד עם זאת מכוונת אותנו לדרך הנכונה, הממוקדת והיעילה ביותר.

כשעובדים עם מאיה, מעבר לזה שכל כך כיף ונעים לעבוד איתה (לא מובן מאליו בכלל) אפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות ויודעים שהפרויקט בידיים הכי טובות, מקצועיות ואכפתיות שיש!
אני כבר מחכה לפרויקט הבא להמשיך לעבוד יחד וממליצה בפה מלא על מאיה!

Scroll to Top

האתר יעלה בקרוב מאוד...

האתר יעלה בקרוב מאוד...