כך תבחרו סטודיו לעיצוב גרפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

סטודיו לעיצוב גרפי למיתוג עסקי

רבים אמנם נחשפים למושג "עיצוב גרפי" בתדירות גבוהה למדי, אך לא תמיד יודעים עד הסוף מה הרעיון שעומד מאחוריו או מה התפקיד של סטודיו לעיצוב גרפי בעסק כזה או אחר. אז החלטנו אחת ולתמיד לעשות לכם סדר בבלאגן. עיצוב גרפי הוא בעצם הכלי שמסייע לנו להעביר את הדרך והצורה שבהן אנו רוצים שאנשים אחרים יתפסו את המותג שלנו, העסק או המוצר. כלומר, דרך העיצוב או המיתוג שאנו בוחרים, אנשים מגבשים עלינו את הרושם ראשוני המשמעותי כל כך, ולכן חשוב להשקיע רבות בנושא.

 

מדובר בעצם במכלול של דברים, בין אם זה הלוגו שאנו בוחרים, עיצוב כרטיסי הביקור שלנו, חומרים שיווקים נוספים כמו רול-אפים או פליירים וכדומה. גם עיצוב אתרי אינטרנט תדמיתיים נכנסים תחת הקטגוריה של עיצוב גרפי. התפקיד של סטודיו לעיצוב גרפי הוא בעצם לבנות לנו קו עיצובי ייחודי שיבליט את החוזקות והיתרונות של העסק שלנו וככה אנשים יוכלו ישר לזהות שמדובר במותג שלנו ולא במותג אחר. כלומר העיצוב הגרפי משחק תפקיד נכבד בתחום מיתוג עסקים.

 

כיצד מגדירים את הקו העיצובי של העסק?

ובכן, זה בדיוק המקום של סטודיו לעיצוב גרפי. תפקידו של בעל הסטודיו או האנשים שעובדים איתו הוא לתחקר את בעל העסק, לשאול מיהו קהל היעד שלו, מה הוא רוצה לשדר וכדומה. כמובן שחשוב לשמוע את הסיפור שעומד מאחורי פתיחת העסק, כשהרעיון הוא להבין איך דרך אותו סיפור אפשר לחבר צבעים, צורות, נראות שיווקית ואז להפוך את זה לגרפיקה.

 

כיצד הטכנולוגיה משרתת סטודיו לעיצוב גרפי?

למעשה, סטודיו לעיצוב גרפי יכול לעבוד עם קשת רחבה של לקוחות בכל רחבי הארץ והעולם. בעידן האינטרנט של היום, ניתן להגיע לכולם ולמקסם את הפלטפורמה האינטרנטית לטובת העסק. כלומר, בניית אתר אינטרנט מאפשרת לנו ליצור איזושהיא המשכיות לשאר המיתוג העיצובי שבחרנו. מעבר לעיצוב ולנראות של האתר יש חשיבות גם לאופן שבו מציגים את המידע דרך האתר שלנו ולכמות הזמן שבו הגולשים יבחרו להישאר באתר שלנו.

 

אז איך בוחרים סטודיו לעיצוב גרפי?

חשוב לזכור כי הסטודיו שנבחר עשוי להשפיע ללא כל ספק על הצלחת העסק ועל ההתחברות של הלקוחות אלינו. עיצוב = מיתוג, ובעידן שלנו – מיתוג = כוח.

 

לכן, חשוב לבחור בסטודיו מקצועי, שידע לזהות מה אנחנו מייצגים, מה החוזקות ומהו הערך המוסף של העסק שלנו, ואיך אפשר לחזק את כל אלה אפילו עוד יותר דרך העיצוב שנבחר. בנוסף, חשוב לבחור בסטודיו לעיצוב גרפי שמתמחה בכל ההיבטים שדרכם אנו רוצים לשווק את העסק שלנו ושיש לו הבנה וידע בתמונה השיווקית הגדולה. תמיד ניתן להיעזר באנשים שאנו מכירים לצורך המלצות, בקולגות או קרובי משפחה שכבר התנסו בחוויה. קריטריונים נוספים ששווה לקחת בחשבון קשורים לזמינות ולהתחייבות של הסטודיו כלפיכם בתור לקוחות. בהצלחה!

 

הנקראים ביותר

עיצוב לוגו מקצועי

עיצוב לוגו מקצועי לכל עסק בעלים של עסק קיים, ועדיין אין לכם לוגו שאומר ”זה אנחנו“? פותחים עסק ולא יודעים מאיפה להתחיל

סטודיו לעיצוב ומיתוג עסקים

סטודיו לעיצוב ומיתוג בעלים של עסק, ארגון או חברה קיימים? שאלתם את עצמכם פעם האם ערכי החברה שלכם יוצאים החוצה דרך המסרים

מעצבת גרפית למיתוג העסק

מעצבת גרפית כשאנו נמצאים בתהליך של בחירת מעצבת גרפית למיתוג העסק שלנו, חשוב לבחור מישהי שאנחנו מתחברים אליה, כלומר שיהיה לנו איזשהו

עיצוב פולדר לעסקים

 שמים את העסק על המפה עם פולדר מעוצב אנו חיים בעידן שבו לשיווק העסק שלנו יש תפקיד חשוב ומרכזי בהיבט התחרותי. המשמעות